17 Eylül 2006 Pazar

djarum ve captain black'e saygıyla

bu topraklarda, tütünü saracağınız kağıt için karpuzlu, şampanyalı, pina coladalı, çilek ve vanilyalı, romlu, kivili vsvs çeşitler mümkün. sigaranızın muhteviyatını oluşturacak malzeme de bi o kadar çeşitli bildiğiniz üzere.

amaa...

djarum ve captain black yok.

daha o üniteye gelememişler.

captain black'i görüp "bu tuhaf bi şi içiyo kesin bi bokluk var" mantığıyla elinde jointle yaklaşan cankiler gördük. düşünün yani, o derece bilmiyolar. çikolatalı kağıt var ama.

blogger'ın djarumcuları... karanfilli sigara yok, kağıt da. akıl dahi edemiyolar. o siyah çıtırtı yok. düşünün nasıl vahim bi hayat bunlarınki.sıpeşıl tenks tu bütün bunlara çare olmuş simgecim

6 yorum:

Emir Bey dedi ki...

aman tanrııııııııııım !

deryik dedi ki...

ışık hızında bi tepkiydi emir beyciğim, djarumun hayatınızdaki yerini anlamış bulunuyorum :)

vintage biscuit dedi ki...

çatır çuturrrrrrrr djarum black :)))))

deryik dedi ki...

vintage: valla çatır çutur.. onu da anlamıyolar zaten, nasıl öyle bi ses çıkarmış.. yıkılın karşımdan dedim :P

Lavender__ dedi ki...

ilk fırtımı 5 gün evvel almış ve astımlı biri olarak karpuzlu cigara nasıl olur merak ettim. eheueh. yollarız şekerim sana gutu gutu aş eriosan :P

deryik dedi ki...

lavender: blunt denen sigara kağıdı markası yapmış bunu. karpuzlusunu aldım ben. kalın biraz, deri gibi resmen. divadcığımın tavsiyesidir, çikolatalısı inanılmazdı, deniyciiz bunu da bi fırsatta. harika kokuyo ama :) ben içime çekmiyorum zaten, tadı olsun bari :P aşermek diil de "mor/siyah koyunu düşünme" gibi bi şi. aklına takılıyo insanın.

Powered by Blogger

eXTReMe Tracker