14 Mayıs 2009 Perşembe

havalar da ısınıyo.

“Eşcinsellik geliştikçe insanların kitlesel olarak öldürülmeleri hızlanıyor. Eşcinsellikle sivillerin savaşta katledilmesi arasında bir orantı var. Meşru yollardan savaşı göze alamadığı zaman kitlesel olarak öldürüyorlar. Şu anda Irak ve Afganistan’da kitleler halinde sivil halkı öldürenlerin çok önemli bir kısmının eşcinsel olduğunu söylüyorlar. Bundan da özel bir zevk alıyorlar. Bu derin ruhsal travmalarla da ilgili bir konudur”

diyor bir adam. hadi başlayalım nerden tutalım...

"eşcinsellik geliştikçe": yani eşcinsellik bir nevi teknolojidir. gelişir ve hatta paylaşılır ve yaygınlaşır. nasıl, onu bilmiyoruz. ben mesela bu konuda uzmanlaşıp sensei eşcinsel olabilir miyim, yoksa bu toplumsal bi şi midir?

"eşcinsellikle sivillerin savaşta katledilmesi arasında bir orantı var": nerden tutayım bilemedim. "brezilyada fındık fiyatları arttıkça seda sayanın saçları uzuyormuş" gibi bi şi. tamam ciddi oluyorum: bir önceki cümlede eşcinsellik gelişmişti. hani onu referans alırsak, siviller arasında da gelişti. demek ki ya kendi kendini imha eden bi grup aptaldan bahsediyoruz ya da aramızdan birinin başına güneş geçmiş.

"Meşru yollardan savaşı göze alamadığı zaman kitlesel olarak öldürüyorlar": bu arada, meşru yollardan savaşırsak kitlesel olarak öldürme diilmiş o. teke tek savaş. öyle toplu ölüm yok, adı sanı kontrol edilip "kahrol düşman al sana bomba" diyoruz. yani organizasyon yapısına bak: gelişiyolar, silahlanıyolar, ulus-devlet maskesi takıp kitlesel imhaya girişiyolar. baya bi adanmışlık. eskiden yahudilere söylenirdi böyle şeyler. belki onların hepsi eşcinseldir.

"Şu anda Irak ve Afganistan’da kitleler halinde sivil halkı öldürenlerin çok önemli bir kısmının eşcinsel olduğunu söylüyorlar": ah en sevdiğim cümle şekli, gizli özne. kim söylüyor? isviçreli bilimadamları heralde. kim nerde ne zaman söylemiş, hani kaynak? "hop hop katil, top katil" demediği kalmış, adama bak.


"Bundan da özel bir zevk alıyorlar.": bunu birinci ağızdan öğrenmişiz galiba. gerçi gelişip, silahlanıp, kendi gibileri de öldürmeyi göze alarak ulus-devleti bu katliam amacına alet edenler heralde zevk alıyodur. ya da: birimizin başına güneş geçmiş.


"Bu derin ruhsal travmalarla da ilgili bir konudur": hmmm... hayır yani bi de derin ruhsal travma nedir biliyor. bilmiyo olsa bilgilendiricektim ama... terzi-sökük-çamur-iz dörtgeni.

"Mazbut paradigmadan dünyaya bakan insan, cinsel tercihte bulunan insanı eleştirme hakkına sahip.": ha keza demek ki ben ve mazbut paradigmam, heteroseksüelleri de eleştirebilir ve hatta biseksüel olmayan herkesi adam kayırmakla filan suçlayabilirim. bayılıyorum "cinsel tercihte bulunmak= eşcinsel olmak" kafasına. kadın demeyip bayan demek gibi. eşcinsel demiyo, "cinsel tercihte bulunmuş" diyo. kendince kibar; çünkü kendince ayıp. inceltiyo. inceldiği yerden kopsun beyfendi, bırakın.

"Cinsel tercihte bulunan insan bu tercihini evrensel doğru olarak empoze edemez": bence de. hahaha. yani bazen insan ne dediğini duyar. ya da başına güneş geçmiş. heteroseksüeller empoze edebilir ama çünkü onlar cinsel tercihte bulunmuyo; onlar doğru. beyaz peynirle reçel yemek, kızıl saçlılara pembeyi yakıştırmamak, eşcinsellik filan: empoze etmeyin kardeşim tercihlerinizi.

evveeet yine ne olduğu kendinden belli bir metnin analizinin sonuna geldik.

bu arada, bu ülkede ensest giderek artıyor, taciz davaları yığılıyor. tacize uğrayanların %70'i de küçük erkek çocukları. yüzdeyetmiş. buyrun. pedofilinin erkek çocuklarına yönelmesi çok yeni bir şey değil. böyle bir şey mevcut ama bakınız. görmek isteyene, bilmek isteyene, canlı yayına çıkıp hindi gibi kabarmaktan başka bir şeyler yapmaya çalışanlara.

bir de bu orana bakıp bakıp "ya ya işte o pedofiller bizim oğlanı yumuşattı, eşcinseller katliamcı, pedofiller de yardım ve yataklık yapıyo" demeyenlere tabii.

5 yorum:

narsis7ekho dedi ki...

Anlamadım ilk okuduğumda şair o cümlelerle ne demeye çalışmış. Okuduğunu ilk seferde anlamayan birinin lafına ne derece önem verilebilir bilemem ama:

Ya ben eşcinsellere bişi demiyorum da yanımda öpüşmesinler cilere daha ne diyecektin diye başlıyordum da, bulaç bulamaçlığı beni aşıyor.

divadeiwob dedi ki...

bunu alan gerizekalıların hepsi dibinde fuhuş olmasın diye çalı dikmemeyi ve piknik dönüşlerinde kaza oluyor diye tüm şehirde açık alanlarda içki satışını yasaklamayı da aldılar.

hepinizin ben gözlerinden öpüyorum

Aslı dedi ki...

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/11653681.asp
arada bir iyi yazıyor, başka pencereden bakıyor bu adam, aynı konuyu ele almış, gerçi belki çoktan okumuşsundur...

eğreltiotu dedi ki...

yoruma yorum olacak bu yorum :)
bari yanımda öpüşmesincilerin bi kısmı zamanla bu duruma alışıyorlar. tecrübeyle sabittir.

bence herkes öpüşsün sevişsin rahatlasın :Pp
kızdırmasınlar deryiki.

hep dedi ki...

Yuh diyorum! Tv seyretmemekle de kaçılmıyo ki bu saçmalıklardan. Bir ay tv izlemese millet, bunları değil de kafasını dinlese, bi dursa bi düşünse, düşünebilse her şey bambaşka olacak belki.

Powered by Blogger

eXTReMe Tracker