13 Haziran 2006 Salı

taşınma

kolilendim mutluyum. valla sığdım, koli bile arttı yani, inanamadım. Mevlüt abiyi de ikna ettim heheytt yarın sabah taşınıyorum. sonrasını kimse bilmiyo aşağıda okuduğunuz üzere. yaa ben boşuna sormuyorum size di mi"7 eylülde nerde olucam" diye. kolay tahminlerden daha zor ihtimaller gelmeli aklınıza. cık cık cık :)


belirsizlik bazen zevkli. bazen riskli. bu ara sıkıntı verici.

3 yorum:

Demet dedi ki...

ya deryacim kimsenin ne zaman, nerede, ne yapiyor olacagi belli degil, o yuzden kafana takmamaya calis. Mesela bana 4 eylul'de ise baslayacaksin dendi, "haaa iyi 7 eylul'de demek ki 4.levent'te bir plazada olacaksin" diyeceksin, degil mi? Yanlissss,bu sene master'a giden calisanlardan biri ise basladiginin 3.gunu Beyrut'a bir projeye gonderilmis meselaaa..takimda baska Turk olmadigi vs...gibi ayrintilara hic girmeyecegim bile...Beyrut demisken...Fikret hoca kendini asip yurtdisina da yollar mi seni acaba, ne dersin? :)

beyazpiyano dedi ki...

hadi hayırlısı mutluluklar taşındığın yerde beklesin seni emi

deryik dedi ki...

demet: yok yurtdışına kendi gidiyo. ben gidilmeyecek görevlerin adamıyım.

beyazpiyano: bu geçici bi yurt odası taşıma hali; ama sonra ankaraya dönüş kös kös. teşekkürler iyi dileklerin için ama çok zor ankarada mutlu olmak, hele istanbuldan sonra. 8 yıl denedim, olmadı.

Powered by Blogger

eXTReMe Tracker